Pojištění

Pojištění na cesty

V naší kanceláři Vám sjednáme pojištění na cesty a pobyt v rozsahu podle Vašich potřeb s ohledem na cílovou destinaci a rizika činností, které budete na svojí cestě provozovat. Z nabídky pojistných produktů pojišťoven dokážeme vybrat pojistný produkt, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám.

UNIQA

Naším partnerem pro sjednávání cestovního pojištění při cestách do zahraničí je pojišťovna UNIQA.  Pojištění Vám rádi sjednáme v naší kanceláři za podmínek, uvedených níže v tabulce pojistného krytí: Sazby pojištění Uniqa.pdf

Pojištění na cesty on-line

Pro pocit klidu a bezpečí na cestě Vám nabízíme možnost sjednání pojištění on-line z našich webových stránek. Pokud této služby využijete, obdržíte e-mailem potvrzení o uložení objednávky, která Vám bude aktivovaná obratem po připsání pojistného na náš účet. Aktivací objednávky získáte přístup k tisku potvrzení a asistenčních kartiček pojišťovny.

   
D.A.S.

Jako novinku na českém pojistném trhu nabízíme možnost krátkodobého pojištění právní ochrany pro cesty a pobyt ve spolupráci s D.A.S. pojišťovna právní ochrany. Pojištění Vám zajišťuje právní ochranu v případech, kdy spácháte přestupek, budete-li obviněni ze spáchání trestného činu z nedbalosti apod. Naopak však pojistná ochrana zajišťuje vymáhání Vašich oprávněných nároků ze škod na majetku (vozidle) nebo zdraví, ke kterým dojde vinou třetí osoby a které by jste asi nebyli schopni po návratu z cest vymáhat po viníkovi. Pojištění doporučujeme minimálně ke všem cestám vlastní dopravou a k cestám, jejichž cílem je provozování sportů, při kterých můžete ublížit na zdraví jiné osobě, např. lyžování a snowboarding. Právní ochrana platí pouze na území Evropy! Sjednat online zde.

Pojištění storna letenky


AIG

Pojištění storna letenky ze zdravotních důvodů s AIG pojišťovnou uzavíráme přímo v rezervačním systému Amadeus k vaší vystavené letence. Výše pojistného činí pouze 2,5 % z ceny letenky.


CLICK2CLAIM

Měl Váš let zpoždění delší než 3 hodiny? Byl Váš let zrušen? Dle platné evropské legislativy máte nárok až na 250€ - 600€ v závislosti na délce letu. Společnost Click2Claim se profesionálně zabývá nepravidelnostmi v letecké dopravě a pomůže Vám při vymáhání těchto náhrad. Kompenzace lze vymáhat až dva roky zpětně.

V jakých případech vzniká nárok na kompenzaci?

  • Zpoždění letu o více než 3 hodiny
  • Zrušení letu
  • Odepření nástupu na palubu
  • Přesměrování letu

 

Jaká jsou Vaše práva?

Travel Asistent

Forma předplacené služby.

Za pouhých 49 Kč získáte kompletní servis v případě jakýchkoliv provozních nepravidelností v letecké dopravě.

Zakoupit Travel Asistenta může prostřednictvím Apollo Travel.

 

Co získáváte:

• Kompletní servis a podporu při zajišťování claimů

• 24/7 Asistenční linka

• Online podání žádosti

• Cenově nejvýhodnější nabídka pro cestujícího

• Online informace o stavu žádosti

• Právní zastoupení v celé EU 

 

Travel Standart

V případě, že nemáte zakoupeného Travel Asistenta, můžete podat žádost o kompenzaci vyplněním formuláře zde.

 

Speciální nabídky letenek

Naši partneři

Seznam našich partnerů

Apollo Travel s.r.o., Moravské nám. 3, 602 00 Brno, ČR
tel: (420) 542 218 389-90, fax: (420) 542 218 390
e-mail: info@apollotravel.cz

Apollo Travel s.r.o., Námestie SNP 13, 811 06 Bratislava, SR
tel: 00421 220 283 084
e-mail: info@apollotravel.sk

Vytvořil Graweb