Emirates

Emirates

Emirates jsou jednou z předních světových leteckých společností s velikou oblibou u cestujících. Společnost byla založena vládou Spojených Arabských Emirátů v roce 1985. Domovským letištěm společnosti je letiště v Dubaji. Emirates byly v minulých letech mnohokrát oceněni díky vysoké úrovni jejich poskytovaných služeb a cateringu.

Emirates nabízí spojení do 142 destinací v 80 zemích. Pro nás nejdůležitějším spojem je linka do Prahy, která byla otevřena 1. 7. 2010. Jedná se o každodenní linku, která postupně nabývá na oblíbenosti a již dvakrát se dočkala „lepšího“ letadla. Ze začátku byla linka nalétávána Airbus A330-200, po dvou letech provozu došlo ke změně na letadlo Boeing 777-300 a od letošního května je na linku nasazován Boeing 777-300ER. Tato poslední změna přinesla především nový produkt pro cestující ve first class, kteří mají k dispozici privátní oddíly.

 


 

Cestování s Emirates

Emirates standardně nabízejí cestujícím možnost využít jedné ze tří cestovních tříd: economy, business a first class. Ve třídě economy jsou klasické sedačky s individuálním zábavním systémem a povolený váhový limit zavazadel 30 Kg. V business class mají cestující k dispozici polohovatelné sedačky, kvalitnější catering, možnost využít salonky na letišti a vyšší limit odbavených zavazadel 40 Kg. Pro cestující ve first class jsou nachystány polohovatelné sedačky s možností lůžkové úpravy v novějších letadlech pak jsou soukromé kabinky pro cestující. Váhový limit zavazadel je 50 Kg.

Bonusy Emirates

Letecká společnost Emirates pro své klienty chystá mnoho výhod, které zpříjemňují cestování. Cestující mohou využít voucherů na občerstvení, pokud čekají na letišti v Dubaji více jak 4 hodiny.

Transfery: pro cestující v business a ve first class jsou zdarma zajištěny transfery limuzínou z a na letiště. Všichni cestující mohou využít bezplatný autobus mezi Dubají a Abu Dhabí/Al Ain a také mezi letištěm Haneda a centrem Tokya a mezi Ósakou a Nagoyou.

Věrnostní program Emirates Skywards

Věrnostní míle do programu Skywards získává cestující za proletěné segmenty s Emirates nebo partnerskou společností, také je možné sbírat míle i např. za pronájem aut. Nasbírané míle je možné použít ke koupi letenek, k upgradu do vyšší cestovní třídy, směnit je na poukázky, které se dají uplatnit u partnerů Emirates nebo třeba jako vstupné na kulturní akce.

S Emirates se můžete vydat například do těchto destinací s cenami od:

Johannesburg - 16 010 Kč

Bangkok - 14 953 Kč

Kalkata - 16 946 Kč

Kolombo - 14 435 Kč

Speciální nabídky letenek

Naši partneři

Seznam našich partnerů

Apollo Travel s.r.o., Moravské nám. 3, 602 00 Brno, ČR
tel: (420) 542 218 389-90, fax: (420) 542 218 390
e-mail: info@apollotravel.cz

Apollo Travel s.r.o., Námestie SNP 13, 811 06 Bratislava, SR
tel: 00421 220 283 084
e-mail: info@apollotravel.sk

Vytvořil Graweb